آفرینش سبز چگونه متولد شد؟

آفرینش سبز یک سایت آموزشی با محوریت آموزش شناخت و بهبود فردی،موفقیت در زمینه های مختلف زندگی که شامل بهبود روابط و داشتن روابط عاطفی ایده آل،افزایش درآمد و حفظ سلامتی می باشد فعالیت می کند.

آفرینش سبز در سال 1396، بعد از شناخت نیاز مخاطب به محتوا به روز و کاربردی و نه فقط  شعاربرای رسیدن به موفقیت متولد شد. خانم ملینا هواکمیان  به عنوان موسس و مدیر این کسب و کاراست که تلاش کرده محتوایی به مخاطب ارائه دهد که از ترکیب تجربه های بزرگان موفقیت ،تجربه های خود و پس از سال ها مطالعه و تحقیق در حوزه موفقیت و قانون جذب آموزش هایی به ساده ترین و البته تاثیرگذارترین روش ها دراختیار علاقه مندان قرار دهند.

چرا آفرینش سبز؟

پس از سال ها تحقیق و خواندن کتاب های موفقیت و قانون جذب به نتیجه قابل توجهی رسیدیم ،

هر کدام از این منایع ، به یک مورد اشاره می کردن ، اول حال خودت خوب باشد و در آن صورت است که  به اهدافت میرسی، گهگاهی با آموزش هایی مواجه می شدیم که برای جامعه ایران و ایرانی و بر اساس نیاز افراد نبود، پس  بر آن شدیم که وب سایتی به علاقه مندان این حوزه ارائه دهیم که سریع ترین مسیر ها و کاربردی ترین تکنیک های موفقیت را در اختیار داشته باشند و  هر شخصی در هر شرایطی در هر سنی بتواند به آرزوها ،رویاها و اهداف خود برسد.

به این ترتیب آفرینش سبز آموزش های خود را در قالب فرمت های دانلودی تهیه و با انتشار آن در سایت در اختیار علاقه مندان قرار می دهد تا افراد بتوانند با استفاده از آموزش های مربوطه در بهبود زندگی خود گام بردارند

مزیت آفرینش سبز

کوتاه ترین ، ساده ترین و کاربردی ترین راه و روش های موفقیت و رسیدن به اهداف را به زبانی کاملا ساده و به دور از شعار در اختیار شما علاقه مندان عزیز قرار میدهیم ، مطالب مفید بسیار زیادی در کوتاه ترین زمان برای شما آماده شده و به تکنیک های روز موفقیت تهیه میشود.

خرید از آفرینش سبز

آفرینش سبز دارای درگاه پرداخت امن از زرین پال می باشد و هر کدام از محصولات دارای گارانتی می باشد.