به خانواده آفرینش سبز خوش اومدین

پادکست چیست

پادکست نوعی رادیو اینترنتی هم محسوب می شود،در واقع پادکست مجموعه ای از فایل های صوتی است که به صورت سریالی منتشر می شود.
یعنی قسمت به قمست و کاربران می تواننند بر اساس سلیقه خودشان عضو شوند و قسمت ها را بشنوند و از اطلاعات جدید بهره مند شوند.

چرا پادکست گوش بدیم

این روزها کابراین علاقه بیشتری به شنیدن پادکست ها دارند،چون مفیدترین و جامع ترین خبرها و آموزش ها را در کمترین زمان ممکن گوش می دهند و برخی از کاربران هم می توانند همزمان با شندین به فایل صوتی به دیگر کارهای خودشان هم برسند.
پادکست ها شامل اطلاعات مفیدی هستند که می توانید در کمترین زمان آن ها را در حافظه خودتان ذخیره کنید.

چگونه پادکست گوش کنیم

پادکست گوش دادن چیزی فراتر از هدفون داخل گوش است.برای استفاده بهتر از این پادکست ها روش هایی وجود دارد و ما در اینجا به این موارد می پردازیم.
طبق مطالعه ای که توسط مرکز مطالعات ادیسون انجام شده است نسبت به سال 217 ، 23 درصد افزایش یافته است تا اکنون که سال 2020 هستیم همه گیرتر شده است،بهترین راه برای به دست آوردن انگیزه و توسعه فردی گوش دادن به پادکست ها ی آفرینش سبز است.
این فایل های سریالی تولید می شوند تا شما کاربر عزیز بتوانید به پاسخ تمام نیاز های خودت برسی، ما دوست داریم این پادکست ها نتیجه ای به جز لذت برای شما داشته باشد. ما دوست داریم این آموزش ها مفید و سودمند باشد.

فواید گوش دادن به پادکست های آفرینش سبز

ما در این فایل های صوتی قصد داریم آموزش های دنیای موفقیت را در فرمت صوتی را پوشش دهیم ، موضوعات انگیزشی، افزایش اعتماد به نفس،جذب رویاها و آرزوها و مطمئن باشید این فایل ها به مدیریت زمان شما نیز کمک می کند.
همچنین در آینده ای نزدیک خلاصه بهترین کتاب های پرخواننده و پربازده را در فرمت پادکست برای کابران عضویت ویژه قرار خواهیم داد.

می توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را برای ما از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید.